Kolonie, obozy, półkolonie

Uwaga! do 10 kwietnia obowiązują jeszcze ceny zniżkowe. Należy podpisać umowę o wyjazd Dziecka na kolonie lub obóz do niedzieli 10 kwietnia do godz. 18,00. Nie zwlekajcie z decyzją o rezerwacji na ostatnią chwilę.

Oferujemy bardzo atrakcyjny i urozmaicony program wypoczynku za przystępną cenę. Zapewniamy, że Państwa Pociechy nie będą miały czasu na nudę. Stawiamy na aktywność i ciągły ruch. 

Tylko z nami wakacje będą bajkowe! Zapraszamy serdecznie! Zwlekanie z rezerwacją jest ryzykowne…

                                                                                         REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE!

Ceny kolonii/obozów obejmują wszystkie koszty. Nie stosujemy ukrytych opłat! Transport (poza turnusami z dojazdem własnym) został wliczony w cenę turnusu!

Wypoczynek zgłaszany do Kuratorium Oświaty! Wykwalifikowana i profesjonalna kadra!

Wystawiamy fakturę (dla zainteresowanych) w dniu zakończenia turnusu!

Jeśli są Państwo zainteresowani turnusami w innych terminach, miejscowościach, itp. prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom!

 

17
Yes
None
1
1000000
/kolonie-obozy-polkolonie/
Thumbnail

Categories:

Kolonie
Luzik w Stegnie
od 1850PLN
Luzik w Stegnie Image

Opis:

Zakwaterowanie: Dom Wczasowo-Kolonijny Sawa ul. Wczasowa 6 w Stegnie. Obiekt usytuowany jest w odległości 400 m od morza, na terenie lasu iglastego. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.

Cena:                                                                                    Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1850,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r

- 1900,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1950,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd pociągiem z Ełku do/z Elbląga, przejazd autokarem z Elbląga do/z Stegny, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, ratownika podczas kąpieli, opiekę pielęgniarską na terenie ośrodka, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa.  Dojazd do/z Ełku w zakresie własnym.

Termin: 7 - 16 lipca 2022 r. (10 dni),         Wiek: 7-17 lat            Do/z Ełku dojazd własny

Pobyt zaczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Program:

- wycieczka autokarowa całodzienna z przewodnikiem po Mierzei Wiślanej. Zwiedzanie: przekopu łączącego Bałtyk z Zalewem Wiślanym; Krynicy Morskiej (portu),  wejście na najwyższą stałą wydmę w Europie Wielbłądzi Garb, Mikoszewa (przepłynięcie promem na drugą stronę Wisły i spowrotem), mostu zwodzonego w Sztutowie, Muzeum Zalewu Wiślanego i rezerwatu kormoranów, opcjonalnie: śluza „Gdańska Głowa” ( tam nagrywano film „4 Pancerni i pies”),   

- zwiedzanie zabytkowego Kościoła w Stegnie

- zwiedzanie muzeum bursztynu

-  spacery bulwarem Radiowej Jedynki,

- plażowanie, kąpiele morskie pod okiem ratownika, wycieczki piesze plażą, budowanie zamków z piasku, spacery nad morze na zachód słońca

- baloniada

- gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, dyskoteka, kalambury, rozgrywki sportowe, pokaz mody kolonijnej, mam talent, konkursy, karykatura wychowawcy, itp.

- dla chętnych oglądanie wschodu słońca nad morzem

Wyjazd rano pociągiem z  Ełku (7.08) do Elbląga (11.15) bez przesiadek. Powrót również pociągiem na trasie Elbląg (9.31) – Ełk (13.33). Autokar na trasie Elbląg-Stegna i spowrotem.

A może nad morze do Władka we Władysławowie
od 1620PLN
A może nad morze do Władka we Władysławowie Image

Opis:

Zakwaterowanie: Dom Kolonijny Franek  położony jest blisko morza i centrum sportowego. Pokoje 2, 3, 4 i wieloosobowe z łazienkami, TV-sat, świetlica, bilard i gra świetlicowa piłkarzyki, stołówka na miejscu. 200 m do morza.

 Cena:                                                                                     Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1620,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022

- 1670,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1720,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd autokarem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę pielęgniarki, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

Termin: 27 lipca – 3 sierpnia 2021 r. (8 dni),                      Wiek: 07-17 lat

Pobyt zaczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Program:

- wycieczka autokarowa na Hel: Fokarium, plaża, latarnia morska, spacer na Cypel

- zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych

- rejs statkiem

- zwiedzanie: Port Rybacki, Aleja Gwiazd Sportu, Cetniewo (Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich),

- plażowanie, kąpiele morskie pod okiem ratownika, wycieczki piesze plażą, budowanie zamków  z piasku, spacery nad morze na zachód słońca

- baloniada

- gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, dyskoteka, kalambury, rozgrywki sportowe, pokaz mody kolonijnej, mam talent, konkursy, karykatura wychowawcy, itp.

- dla chętnych spacer nad morze na wschód słońca

Wyjazd autokaru z Augustowa o godz. 5.30. W Suwałkach godz. 6.00 (parking przy Centrum Informacji Turystycznej na ul. Hamerszmita 16) przez Olecko, Ełk, itp. Powrót analogiczną trasą         w godzinach popołudniowych.

Relaksik w Świnoujściu
od 1840PLN
Relaksik w Świnoujściu Image

Opis:

Zakwaterowanie: Dom Wczasowy Kaliszanka. Obiekt usytuowany jest w odległości 300 m od morza, wśród zieleni Parku Zdrojowego. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.

 Cena:                                                                                         Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1840,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r.

- 1890,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1940,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd pociągiem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny                   i Turystyczny Fundusz Pomocowy, opiekę pielęgniarki na terenie ośrodka, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

Termin: 27 czerwca – 6 lipca 2021 r. (10 dni), Wiek: 12-17 lat

Pobyt zaczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Program:

- przeprawa promowa

- zwiedzanie:

  • podziemnego miasta z Fortem Geharda,
  • latarni morskiej,
  • falochronów (Stawa Młyny)
  • portu
  • Parku Zdrojowego

- rejs statkiem

- plażowanie, kąpiele morskie pod okiem ratownika, wycieczki piesze plażą, budowanie zamków         z piasku, spacery nad morze na zachód słońca

- baloniada

- gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, dyskoteka, kalambury, rozgrywki sportowe, pokaz mody kolonijnej, mam talent, konkursy, karykatura wychowawcy, itp.

- dla chętnych spacer nad morze na wschód słońca

Wyjazd rano pociągiem relacji Suwałki (6.22)– Świnoujście (19.05) bez przesiadek przez Augustów, Białystok, Warszawę, itp. Powrót analogiczną trasą: Świnoujście (8.56) – Suwałki (21.31).

Moje pierwsze kolonie
Moje pierwsze kolonie w Gawrych Rudzie
od 1020PLN
Moje pierwsze kolonie w Gawrych Rudzie Image

Opis: Zakwaterowanie: Młodzieżowy Ośrodek Edukacyjno–Wypoczynkowy Zatoka Uklei w Gawrych Rudzie. Noclegi w budynku. Pokoje typu studio z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się: boisko  wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, plac zabaw, plaża, pomosty.

 

Cena:                                                                                             Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1020,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r.

- 1070,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                              

- 1120,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

Cena obejmuje wszystkie koszty: wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, opiekę ratownika, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. Dojazd do/z Ośrodka w zakresie własnym.

Termin: 26 czerwca-01 lipca 2022 r. (6 dni),                 Wiek: 5-10 lat

Pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy obiadem w dniu wyjazdu. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Program:

- przejazd Wigierską Kolejką Wąskotorową

- chodzenie w kuli lub walcu po wodzie

- strzelanie z łuku

- wata cukrowa

- modelowanie balonów

- kąpiele pod okiem ratownika

- plażowanie, budowa zamków z piasku

- ognisko z kiełbaskami

- dyskoteka

- gra terenowa

- pokaz mody kolonijnej

- spacery po lesie

- pasowanie na kolonistę

- baloniada

- gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, kalambury, rozgrywki sportowe, mam talent, konkursy, itp.

Obozy
Zawoja dla Zawoi
od 1610PLN
Zawoja dla Zawoi Image

Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy-Kolonijny Wiktoria w Zawoi. Pokoje z łazienkami. Wokół ośrodka jest duży teren zieleni służący do rekreacji i zabaw. Na terenie obiektu znajduje się basen ogrodowy.

Cena:                                                                                    Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1610,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r.

- 1660,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1710,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

 Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd autokarem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy                      i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę pielęgniarki lub ratownika w ośrodku, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

Termin: 06-13 sierpnia 2022 r. (8 dni),                             Wiek: 8-17 lat

Pobyt w ośrodku zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Wyjazd autokaru 06.08.2022 r. (sobota) o godz. 6.00 Suwałki (parking przy Centrum Informacji Turystycznej na ul. Hamerszmita 16 16-400 Suwałki) przez Augustów, Łomżę, itp. Opcjonalnie przez Olecko, Ełk przy min 10 dzieci. Obiad po trasie przejazdu w dwie strony. Powrót wieczorem.

Program:

- zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem: Katedra na Wawelu (część bezpłatna jeśli zdążymy), Smok Wawelski, stare miasto (po trasie w dniu wyjazdu)

- w drodze powrotnej po trasie przejazdu zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni (trasa turystyczna z Podziemną Ekspozycją Multimedialną),

- wycieczka całodzienna piesza z przewodnikiem: Masyw Babiej Góry

- wycieczka całodzienna piesza z przewodnikiem: Polica, hala Kamińskiego lub Jałowiec, mini survival: zasady bezpieczeństwa w górach, pierwsza pomoc, nauka zachowania się i poruszania          w lesie

- wycieczka piesza: do bacówki na Hali Barankowej

-wycieczka piesza: ścieżką edukacyjną „śladami Wawrzyńca Szkolnika”, 

- wycieczka piesza ścieżką edukacyjną „Mokry Kozub”

- kąpiel w basenie

- mobilna gra terenowa        

- wieczór filmowy z popcornem

- rozgrywki piłkarskie, ognisko z kiełbaskami, dyskoteka, gry i zabawy integracyjne, pokaz mody kolonijnej, kalambury, mam talent, konkursy, itp. 

Bieszczadzki Hit w Ustrzykach Dolnych
od 1650PLN
Bieszczadzki Hit w Ustrzykach Dolnych Image

Opis: Zakwaterowanie: Hotelik Rejman. Obiekt posiada 49 miejsc noclegowych w komfortowych
pokojach: 2, 3, 4 osobowych (łazienka + TV). Do dyspozycji gości: parking strzeżony,
60 arowa działka otoczona zielenią, miejsce na ognisko i grilla, duża ogrodowa altana,
aneks kuchenny, jadalnia, sala bankietowa, bilard, stół do ping-ponga.

Cena:                                                                                  Przyjmujemy bony turystyczne! 

 - 1650,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia  2022 r.

- 1700,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1750,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.                                                                  

Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd autokarem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, opiekę pielęgniarską, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

Termin: 04-11 lipca 2022 r. (8 dni)                                    Wiek:   8-17 lat

Pobyt zaczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Program:

- wycieczka autokarowo-piesza z przewodnikiem: wyjazd nad  Jezioro w Myczkowcach – mała zapora,  wyjście do Rezerwatu Koziniec, następnie przejazd do Soliny, przejście koroną największej zapory w Polsce, bieszczadzkie Krupówki,  rezerwat „Sine Wiry”

- wycieczka autokarowo-piesza z przewodnikiem: Zagroda Pokazowa Żubrów w Mucznem), Centrum Edukacyjne Lasów Państwowych, wyjście na największy szczyt Bieszczadów – Tarnicę 1346 m.n.p.m. lub w razie gorszej pogody z Przełęczy Wyżnej do schroniska lub na Połoninę Caryńską

- wycieczka piesza: na Orlik

- wycieczka piesza: na Kamienną Lawortę oraz Mały i Wielki Król

- wycieczka piesza: na Gromadzyń

- przejażdżka Bieszczadzką Drezyną

- korzystanie z basenu(2 godz.)

- wieczór filmowy z popcornem

- ognisko z kiełbaskami, dyskoteka, rozgrywki sportowe, gry i zabawy integracyjne, mam talent, itp.

Wyjazd autokaru o godz. 6.00 (parking przy Centrum Informacji Turystycznej na ul. Hamerszmita 16 16-400 Suwałki) przez Augustów, Białystok, itp. Opcjonalnie przez Olecko, Ełk przy min 10 dzieci.  Powrót w godzinach wieczornych analogiczną trasą.

2 x Energylandia turnus I od 12 lat
od 1430PLN
2 x Energylandia turnus I od 12 lat Image

Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Słonko w Zawoi. Na terenie ośrodka  znajduje się miejsce na ognisko oraz mini boisko ze sztuczną nawierzchnią dla gości. Pokoje z łazienkami.

Cena:                                                                                      Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1430,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r.

- 1480,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1530,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

- licealiści plus 2 x 30 zł 

Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd autokarem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy                      i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę pielęgniarki w ośrodku, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

Termin: 03 – 09 lipca 2022 r. (7 dni),      Wiek: od 12 lat

Pobyt w ośrodku zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Wyjazd autokaru 03.07.2022 r. (niedziela) o godz. 22.30 Suwałki (parking przy Centrum Informacji Turystycznej na ul. Hamerszmita 16 16-400 Suwałki) przez Augustów, Łomżę, itp. Przejazd nocą         do Energylandii. Opcjonalnie przez Olecko, Ełk przy min 10 dzieci

Program:

- pobyt w Energylandii (04-07-2022 r.) od ok. godz. 10.00-20.00 z obiadem (II danie + napój) oraz poczęstunkiem (frytki + napój)

- wycieczka piesza: do bacówki na Hali Barankowej

-wycieczka piesza: ścieżką edukacyjną „śladami Wawrzyńca Szkolnika”

- wycieczka piesza ścieżką edukacyjną „Mokry Kozub”

- mini survival z przewodnikiem BPN: zasady bezpieczeństwa w górach, pierwsza pomoc, nauka zachowania się i poruszania w lesie

- ognisko z kiełbaskami, gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, kalambury, mam talent, itp.

- pobyt w Energylandii w dniu wyjazdu do Suwałk tj. 08-07-2022 r. od około godz. 10.00-20.00           z obiadem (II danie + napój) oraz poczęstunkiem (frytki + napój). Przejazd nocny do Suwałk.

Przyjazd autokaru do Suwałk około godz. 6.00 rano (sobota 09-07-2022 r.)

2 x Energylandia turnus II do 11 lat
od 1310PLN
2 x Energylandia turnus II do 11 lat Image

Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Słonko w Zawoi. Na terenie ośrodka  znajduje się miejsce na ognisko oraz mini boisko ze sztuczną nawierzchnią dla gości. Pokoje z łazienkami.

Cena:                                                                                      Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1310,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r.

- 1360,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1410,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

- licealiści plus 2 x 30 zł

 Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd autokarem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy                      i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę pielęgniarki w ośrodku, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

Termin: 01-06 sierpnia 2022 r. (6 dni),      Wiek: do 11 lat

Pobyt w ośrodku zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

Wyjazd autokaru 01.08.2022 r. (poniedziałek) o godz. 22.30 Suwałki (parking przy Centrum Informacji Turystycznej na ul. Hamerszmita 16 16-400 Suwałki) przez Augustów, Łomżę, itp. Przejazd nocą  do Energylandii. Opcjonalnie przez Olecko, Ełk przy min 10 dzieci

Program:

- pobyt w Energylandii (02-08-2022 r.) od ok. godz. 10.00-20.00 z obiadem (II danie + napój) oraz poczęstunkiem (frytki + napój)

- wycieczka piesza: do bacówki na Hali Barankowej

-wycieczka piesza: ścieżką edukacyjną „śladami Wawrzyńca Szkolnika”

-mini survival z przewodnikiem BPN: zasady bezpieczeństwa w górach, pierwsza pomoc, nauka zachowania się i poruszania w lesie

- ognisko z kiełbaskami, gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, kalambury, mam talent, itp.

- pobyt w Energylandii w dniu wyjazdu do Suwałk tj. 05-08-2022 r. od około godz. 10.00-20.00            z obiadem (II danie + napój) oraz poczęstunkiem (frytki + napój). Przejazd nocny do Suwałk.

Przyjazd autokaru do Suwałk około godz. 6.00 rano (sobota 6-08-2022 r.)

2 x Energylandia turnus III 7-17 lat
od 1430PLN
2 x Energylandia turnus III 7-17 lat Image

Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Słonko w Zawoi. Na terenie ośrodka  znajduje się miejsce na ognisko oraz mini boisko ze sztuczną nawierzchnią dla gości. Pokoje z łazienkami.

Cena:                                                                                      Przyjmujemy bony turystyczne!

- 1430,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r.

- 1480,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1530,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

- licealiści plus 2 x 30 zł

Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd autokarem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy                      i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę pielęgniarki w ośrodku, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

Termin: 21-27 sierpnia (7 dni),                              wiek: 7-17 lat

Pobyt w ośrodku zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to: śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany           do śniadania lub obiadu

Wyjazd autokaru 21.08.2022 r. (niedziela) o godz. 22.30 Suwałki (parking przy Centrum Informacji Turystycznej na ul. Hamerszmita 16 16-400 Suwałki) przez Augustów, Łomżę, itp. Przejazd nocą         do Energylandii. Opcjonalnie przez Olecko, Ełk przy min 10 dzieci

Program:

- pobyt w Energylandii (22-08-2022 r.) od ok. godz. 10.00-20.00 z obiadem (II danie + napój) oraz poczęstunkiem (frytki + napój)

- wycieczka piesza do bacówki na Hali Barankowej

-wycieczka piesza ścieżką edukacyjną „śladami Wawrzyńca Szkolnika”

- wycieczka piesza ścieżką edukacyjną „Mokry Kozub”

- mini survival z przewodnikiem BPN: zasady bezpieczeństwa w górach, pierwsza pomoc, nauka zachowania się i poruszania w lesie

- ognisko z kiełbaskami, gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu, kalambury, mam talent, itp.

- pobyt w Energylandii w dniu wyjazdu do Suwałk tj. 26-08-2022 r. od około godz. 10.00-20.00            z obiadem (II danie + napój) oraz poczęstunkiem (frytki + napój). Przejazd nocny do Suwałk.

Przyjazd autokaru do Suwałk około godz. 6.00 rano (sobota 27-08-2022 r.)

Dusznicka Przygoda w Dusznikach Zdroju
od 1830PLN
Dusznicka Przygoda w Dusznikach Zdroju Image

Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Skałka w Dusznikach Zdroju, pokoje z łazienkami. Obiekt położony jest w centrum uzdrowiska, niedaleko Parku Zdrojowego.

Cena:                                                                                     Przyjmujemy bony turystyczne!  

- 1830,00 zł dla Uczestników, którzy już byli na naszych turnusach i zapiszą się do 10 kwietnia 2022 r.

- 1880,00 zł przy zapisie do 10 kwietnia 2022 r.                                             

- 1930,00 zł przy zapisie od 11 kwietnia 2022 r.

                                                                          

 

Cena obejmuje wszystkie koszty: dojazd autokarem do/z Ośrodka, wyżywienie, noclegi, wykwalifikowaną kadrę, realizację programu, opiekę pielęgniarską lub ratownika na terenie ośrodka, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł w Signal Iduna Polska TU S.A. ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa. 

 

Termin: 12-20 lipca 2022 r. (9 dni)                                    Wiek:   8-17 lat

 

Pobyt zaczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu plus suchy prowiant na drogę powrotną. Posiłki to śniadanie, obiad, kolacja oraz deser wydawany do śniadania lub obiadu

 

Program:

- wycieczka autokarowa do Kłodzka: zwiedzanie z przewodnikiem Twierdzy Kłodzkiej (część górna + korytarze kontrminowe)

- zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku z przewodnikiem po trasie w drodze powrotnej do Suwałk - wycieczka całodzienna autokarowo-piesza z przewodnikiem: Szczeliniec Wielki, Błędne Skały

- wycieczka autokarowo-piesza z przewodnikiem w Góry Orlickie, wejście na wieżą widokową

- spacery piesze po okolicy

- korzystanie z basenu (1.5 godz.)

- wieczór filmowy z popcornem

- spacery po Rynku, Starym Mieście i Parku Zdrojowym

- podziwianie kolorowych fontann

- degustacja wód mineralnych

- ognisko z kiełbaskami, dyskoteka, rozgrywki sportowe, gry i zabawy integracyjne, mam talent, itp.

Wyjazd autokaru o godz. 6.00 (parking przy Centrum Informacji Turystycznej na ul. Hamerszmita 16 16-400 Suwałki) przez Augustów, Łomżę, itp. Opcjonalnie przez Olecko, Ełk przy min 10 dzieci. Powrót w godzinach wieczornych analogiczną trasą.

 

Kolonie
Luzik w Stegnie Image
Luzik w Stegnie
Opis: Zakwaterowanie: Dom Wczasowo-Kolonijny Sawa ul. Wczasowa 6 w Stegnie. Obiekt usytuowany jest w odległości 400 m od morza, na terenie lasu iglast... Read More
od 1850PLN
A może nad morze do Władka we Władysławowie Image
A może nad morze do Władka we Władysławowie
Opis: Zakwaterowanie: Dom Kolonijny Franek  położony jest blisko morza i centrum sportowego. Pokoje 2, 3, 4 i wieloosobowe z łazienkami, TV-sat, świet... Read More
od 1620PLN
Relaksik w Świnoujściu Image
Relaksik w Świnoujściu
Opis: Zakwaterowanie: Dom Wczasowy Kaliszanka. Obiekt usytuowany jest w odległości 300 m od morza, wśród zieleni Parku Zdrojowego. Pokoje z pełnym... Read More
od 1840PLN
Moje pierwsze kolonie
Moje pierwsze kolonie w Gawrych Rudzie Image
Moje pierwsze kolonie w Gawrych Rudzie
Opis: Zakwaterowanie: Młodzieżowy Ośrodek Edukacyjno–Wypoczynkowy Zatoka Uklei w Gawrych Rudzie. Noclegi w budynku. Pokoje typu studio z łazienkami. Na teren... Read More
od 1020PLN
Obozy
Zawoja dla Zawoi Image
Zawoja dla Zawoi
Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy-Kolonijny Wiktoria w Zawoi. Pokoje z łazienkami. Wokół ośrodka jest duży teren zieleni służący do rekreacji i z... Read More
od 1610PLN
Bieszczadzki Hit w Ustrzykach Dolnych Image
Bieszczadzki Hit w Ustrzykach Dolnych
Opis: Zakwaterowanie: Hotelik Rejman. Obiekt posiada 49 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach: 2, 3, 4 osobowych (łazienka + TV). Do dyspozycji gośc... Read More
od 1650PLN
2 x Energylandia turnus I od 12 lat Image
2 x Energylandia turnus I od 12 lat
Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Słonko w Zawoi. Na terenie ośrodka  znajduje się miejsce na ognisko oraz mini boisko ze sztuczną nawierzchnią dla... Read More
od 1430PLN
2 x Energylandia turnus II do 11 lat Image
2 x Energylandia turnus II do 11 lat
Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Słonko w Zawoi. Na terenie ośrodka  znajduje się miejsce na ognisko oraz mini boisko ze sztuczną nawierzchnią dla... Read More
od 1310PLN
2 x Energylandia turnus III 7-17 lat Image
2 x Energylandia turnus III 7-17 lat
Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Słonko w Zawoi. Na terenie ośrodka  znajduje się miejsce na ognisko oraz mini boisko ze sztuczną nawierzchnią dla... Read More
od 1430PLN
Dusznicka Przygoda w Dusznikach Zdroju Image
Dusznicka Przygoda w Dusznikach Zdroju
Opis: Zakwaterowanie: Ośrodek Skałka w Dusznikach Zdroju, pokoje z łazienkami. Obiekt położony jest w centrum uzdrowiska, niedaleko Parku Zdrojowego. ... Read More
od 1830PLN